Zaman Yolcusu: 3812 yılında Mars'a gittim!

Yeni bir zaman yolcusu 3812 yılında Mars'a gittiğini iddia etti ve seyahatini kanıtlamak adına Kızıl Gezegen'de çektiğini öne sürdüğü bir fotoğrafı gösterdi.

Geleceğe gittiğini öne süren insanların hikayeleri genel olarak birbirine benziyor. Fakat zaman yolcusu Mary'nin iddiası, diğer zaman yolculuğu iddialarını gölgede bırakacak gibi görünüyor. 

37 yaşındaki zaman yolcusu Mary, 3812 yılında Mars'a gittiğini ve Kızıl Gezegen Mars'ta insanları ve robotların yaşadığını öne sürdü.

Mars'a gittiğini ve Mars çöllerinde birçok yapı gördüğünü söyleyen Mary, iddialarına dayanak olarak Mars'ta çektiğini öne sürdüğü bir fotoğrafı gösteriyor. Yaşadığı deneyim hakkında Mary şu sözleri söylüyor:

''Seyahat ettiğimiz uzay gemilerini ve binaları görebilirsiniz. Mars çok ilginç ve aynı zamanda korkutucu bir yer.''

Zamanda yolculuk yaptığını öne süren 7 kişi!

Zamanda yolculuk en büyük hayalimdi!

Zamanda yolculuk en büyük hayalimdi!

Mary, 3812 yılına ve Mars'a nasıl gittiğini şu sözlerle anlatıyor:

''Hayatımı değiştiren turistin hikayesini paylaşacağım. Bir defasında evimize 60 yaşında bir adam geldi. Adı Sir Benjamin Franklin'di. Bana, 20'li yaşlarında fizik alanında deneyler ve çalışmalar yaptığını söyledi.''

''Büyük bir laboratuvarı olduğundan ve deneylerini burada gerçekleştirdiğinden bahsetti. Hayallerimin laboratuvardaki kabinlerden birinde olduğunu düşünüyordum. Bir zaman makinesinde bahsediyorum. Sir Benjamin bana bundan bahsedince şok geçiriyordum.''

Kızıl Gezegen Mars hakkında öne sürülen ilginç iddialar!

Mary, Sir Benjamin'in kendisine geleceğe gitmesini, Kızıl Gezegen Mars'a ulaşmasını ve kanıt olarak bir fotoğraf çekmesini teklif ettiğini belirtiyor ve şöyle devam ediyor:

Bu fotoğraf Mars'ta mı çekildi?

Bu fotoğraf Mars'ta mı çekildi?

''Sir Benjamin geleceğe gitmemi teklif etti. Bu benim hayalimdi. Sir Benjamin'in 38'inci yüzyılda yaşayan arkadaşları benim için belgeler hazırladı. Özel bir görevdeydim. Mars'a seyahat etmem ve oradan bir fotoğraf getirmem gerekiyordu. 3812 yılına gittim ve şunu söylemeliyim ki bu son derece zorlu bir yolculuktu.''

Zaman yolcusu Mary gelecekte gökyüzünün daha farklı bir renge büründüğünden ve gökyüzünde uçan makinelerin bulunduğundan bahsediyor.

3812 yılına ulaşan Mary, Benjamin'in arkadaşı Sean ile buluştuğunu ve Sean'in kendisini Mars'a yolculuklar düzenleyen bir seyahat acentesine götürdüğünü söylüyor.

Gökyüzü renginin gelecekte daha farklı olduğunu söyleyen Mary, gökyüzünde yeşil alanların olduğunu, gezegenimizi tanıyamadığını ve gökyüzünde çok sayıda uçan arabanın olduğunu öne sürüyor.

Zaman yolculuğu mümkün mü?

Zaman yolculuğu mümkün mü?

Mary ayrıca gelecekte uçan arabalardan biri ile seyahat ettiğini ve bunun nasıl bir duygu olduğunu asla unutamayacağını ifade ediyor.

Mary'nin iddiaları son derece ilgi çekici olsa da bilim insanları günümüz teknolojisi ile zamanda yolculuk yapılamayacağını söylüyor. Bilim insanları ayrıca zamanda ileriye gitmenin geriye gitmekten daha kolay olabileceğine, geriye gitmenin sonla eş değer anlama gelebileceğine de dikkat çekiyor.


Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)