Dışarıda sefalet, içeride zarafet! Vatandaş isyanda

KAYSERİ'de faaliyet gösteren Kayseri Su Kanalizasyon İdaresi (KASKİ) ve ağırlıklı hissesi Kayseri Büyükşehir Belediyesi'ne ait olan Kayseri Elektrik Perakende Satış A.Ş. (KEPSAŞ) veznelerinde bitmeyen dekorasyon sürerken dışarıda vatandaş sefil halde fatura sırası bekliyor!

KASKİ ve KEPSAŞ vezneleri dekorasyonda, Vatandaş dışarıda isyanda

Kayseri'de 'Kayseri Su Kanalizasyon İdaresi' KASKİ veznesi ile 'Kayseri Elektrik Perakende Satış A.Ş.' KEPSAŞ'ın veznesinin bulunduğu Yeraltı Çarşısında 'bitmeyen dekorasyon' nedeni ile Vatandaş zor günler yaşıyor.

Yaklaşık 10 gündür kapalı olan veznelerin yerine Yeraltı Çarşısı Kurşunlu Camii girişine 3 adet mobil tahsilat aracı yerleştirilmesine rağmen uzayan kuyruklar dikkat çekiyor. Zaman zaman kuyruklar 50 ila 200 metre mesafeye kadar ulaşıyor. 

Aşağıda veznelerin bulunduğu alanda veznenin çalışmadığına dair herhangi bir uyarı yazısı bulunmuyor.  Veznenin çalışıp çalışmadığını soran vatandaşlara ise 'çalışmıyoruz' yerine vezne görevlilerin yaptığı garip el sallama hareketi ise tepki çekiyor.

KASKİ ve KEPSAŞ veznelerinde ki bitmeyen dekorasyonun ne zaman biteceği ve vatandaşın ne zaman rahat nefes alacağı ise merak konusu.

Canlı Gaste


Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)