Kayseri'li siyasilerden Başkan Erdoğan'a destek yok!

AK Parti'nin kalesi gibi görülen Kayserili vatandaştan Başkan Erdoğan'a destek çok, AK Partili siyasilerden destek yok!

Kayseri'den Başkan Erdoğan'a destek çok, AK Partili siyasilerden destek yok!

Bir zamanlar AK Parti'nin kalesi gibi görünen ancak son Başkanlık Seçimlerinde ilçelerde %16, merkezde %7 civarında oy kaybına uğrayan Kayseri'li vatandaştan Başkan Erdoğana destek çok ancak  Kayseri'li siyasilerden Başkan Erdoğan'a destek yok!

Sadece twitter üzerinden sözde destek var

Vatandaşın Başkan Erdoğan'ın bir sözü ile memleketi döviz sarmalından kurtarmak için döviz bürolarına akın ettiği Kayseri'de AK Partili siyasiler, milletvekilleri, belediye başkanları döviz bozdurmak yerine sadece tweet atmakla yetindi, icraata geçemedi.

Destek olan ilk belediye Uşak Belediyesi çıktı, Kayseri Belediyeleri sınıfta kaldı

ABD merkezli facebook, twitter, youtube, instagram ve google gibi kuruluşlara ilan veren Uşak Belediyesi ABD firmalarına reklam vermeyi kesen ilk belediye olurken adı geçen kurumlarda halen Kayseri Belediyelerinin reklamlarının olması vatandaşlarda tepkiye neden oluyor, Kayseri Belediyeleri vatandaşta hayal kırıklığı yaratıyor. 

AK Partili siyasilerin bu tavrı sanki Kayseri'de muhalefet belediyelerinden biri var algısı yaratıyor. Hatırlamakta fayda var! AK Parti il Başkanlığı ile ilçe başkanlıklarının bulunduğu AK Parti binası seçim öncesinde ve sonrasında hafta sonları kapalı olması ile ünlü hale gelmişti. 

Uşak Belediyesi ile ilişkili haber için tıklayınız!

Canligaste.com.tr

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)