Kayseri'nin Zalımları Camikebir Caddesini İşgal Etti!

Kayseri'nin merkezinde bulunan ve Ulu Cami Camikebir ile adı özdeşleşen Camikebir Mahallesi Camikebir Caddesi araçlar nedeni ile işgal altında.

Şehrin Merkezinde Akmayan Trafiğin Merkezi: Camikebir Caddesi

Kayseri'nin merkezinde bulunan ve Ulu Cami Camikebir ile adı özdeşleşen Camikebir Mahallesinin akan trafiğini karşılayan Camikebir Caddesi sağlı sollu park eden araçlar nedeni ile işgal altında.

Her gün onlarca kazanın yaşandığı yüzlerce kazanın yaşanmasının sürücüler tarafından engellendiği bu alan Kayseri'den bağımsız gibi, sanki araçlar tarafından işgal edilmiş Belediye, Trafik ve Polis denetimi yok izlenimi yaratıyor. Esnafın yada dükkanlara gelen müşterilerin sağlı sollu araç park etmesiyle Sürücülerin her gün aynı sıkıntıyı yaşamasına neden olan bu alanda neden denetim yapılmadığı ise merak konusu. 

Sosyal medyada Camikebir Caddesi ile yapılan yorumlar verilen teklifler ise cabası.  Sosyal Medya (Facebook, İnstagram) üzerinde çok takip edilen ve etkileşimde bulunan @Kayseriradarsayfa'da yayınlanan gönderi başlığı ve gelen cevaplar ise hayli ilginç;

'Kayseri'nin şoförleri profesyonel kayakçılara taş çıkartır! Camikebir önü Camikebir Caddesi.' diye devam ediyor ve sorunun çözümü için çare arıyor.

Şimdi kıssadan hisse, bir önceki dönem kendine yalakalık yapan gazetecilerin şımartmasıyla 'Çelik Başkan aşağı, Çelik Başkan yukarı' dedirten belediye başkanı aday gösterilemedi. Şimdi gelecek olan belediye başkanının 'halkın kalbine dokunan, yaptığı işlerde önce halk menfaatini gözeten, halkın cesaretini kırmayan, iyi ki var' diyebileceği belediye başkanına ihtiyaç var. 

Kayseri'ye gelecek yeni başkanın kronikleşmiş sorunları bir an önce çözmesi gerekiyor. Habere konu olan Camikebir Caddesi sorunu da bunlardan biri.

Canlı Gaste | Özel Haber


Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)