Kurşunlu Parkında 'fuhuş' alarmı!

KAYSERİ şehir merkezinde araç ve yaya trafiğinin en yoğun olduğu yer, Kayseri Meydan ile Düvenönü Meydanının ortasında yer alan otobüs duraklarının hemen yanındaki Kurşunlu Parkı şimdi fuhuş merkezi gibi... (Haberi izleyebilirsiniz.)

Fuhuş Kurşunlu Parkına indi!

Kayseri şehir merkezinde araç ve yaya trafiğinin en yoğun olduğu yer, her gün on binlerce çocuk, erkek yada kadının kullandığı otobüs duraklarının hemen yanındaki,  Kurşunlu Parkının durumu içler acısı.

Gün içerisinde tam bir fuhuş merkezi gibi çalışan Kurşunlu Parkında hem gündüz hem de gece fuhuş pazarlıkları devam ediyor. Edepsizlik bazen öyle bir hal alıyor ki parkı kullanan fuhuş çetesi yada kendi adına çalışan kadınlardan bazıları zaman zaman çimenlere uzanıp 'g*vat arıyorum! Yok mu beni satan?' diye ulu orta bağırabiliyor.

Bütün bu pazarlıklar ve çirkinlikler okula giden öğrenciler, otobüs durağını kullanan annelerin, babaların, kadın ve erkeklerin yanında oluyor.

Kimse bu fuhuş pazarlıklarını ve parkı genelev gibi kullanan bu insanları yada çeteleri görmüyor mu? Gören varsa neden sesini çıkartmıyor? Ses çıkarmayanlar hangi menfaatleri alıp ses çıkarmıyor?

Kayseri Emniyet Müdürlüğünün FETÖ, Hırsızlık, Cinayet gibi olaylar ile iş yükünün ağırlığını biliyoruz lakin fuhuş sokağa çıktı ise Emniyet gücü dışında kim müdahale edecek? 

Canlı Gaste


Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)