Önce İşçi Partisi şimdi CHP! Sema Karaoğlu parti parti geziyor

Bir önceki seçimlerde İşçi Partisinden aday olan Dr. Sema Karaoğlu şansını şimdi de CHP'de deniyor. CHP il başkanlığı tarafından düzenlenen toplantıda Dr. Sema Karaoğlu Melikgazi Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıkladı. Parti parti gezen Dr.Sema Karaoğlu 'Rant peşinde koşan değil dinleyen belediye olacağız' dedi.

İşçi Partisinden sonra şimdi CHP! Sema Karaoğlu parti parti geziyor

Uzman Dermatolog Dr. Sema Karaoğlu, CHP Kayseri Melikgazi Belediye Başkan adayı adaylığını açıkladı. Hedeflerini anlatan Karaoğlu, “Rant peşinde koşmadan, dinleyen bir belediye olacağız” ifadelerini kullandı.

Cumhuriyet Halk Partisi’nde (CHP) gözler 6 Aralık’ta parti genel merkezine çevrildi. CHP’de belediye başkan adaylarının bu tarihte açıklanması bekleniyor. Bu kapsamda Kayseri’de de aday adayları  çalışmalarını sürdürüyor. Dr. Sema Karaoğlu da, CHP Melikgazi için aday adaylığını açıkladı. Karaoğlu, aday adaylığını ilçe teşkilatında düzenlediği basın toplantısı ile duyurdu. Partililerin yoğun ilgi gösterdiği toplantıya CHP İl Başkanı Ümit Özer ve Melikgazi İlçe Başkanı Yakup Yılboğa da katıldı. Melikgazi İlçe Başkanı Yakup Yılboğa, toplantıda yaptığı konuşmada, “Türkiye’de artık belediyecilik anlayışını değişmesi gerekiyor” dedi.

CHP Melikgazi Belediye Başkan aday adayı Dr. Karaoğlu, rant peşinde koçmayacaklarını söyledi. Karaoğlu, “Öncelikle çocuklarım, eşim ve kendi adıma mal beyanında bulunacağım. Hiçbir şirket ekipsiz yönetilmez , hiçbir oyun takımsız oynanamaz, hiçbir eser ekipsiz yaratılmaz. Belediye yönetiminde de ben bu işin ekip başı kaptanı olmaya talibim. Bilimin ışığından ayrılmadan, rant peşinde koşmadan, bölge halkımızla ve STK’ların işbirliği ile dinleyen bir belediye olup tanı koyacağız. Her zaman çözüm önerilerine ortaya koyan katılımcı bir anlayış ile hizmetleri yürüteceğiz. Sürdürülebilir kalkınma için çevresel, ekonomik ve toplumsal kalkınmanın dengeli bir biçimde devam etmesi gerekir. Bu hedefler doğrultusunda ilerdeki günlerde şu an olgunlaştırmakta olduğumuz projelerimizi de açıklayacağım. Hedeflerimiz,  yöre halkımızı da  mutlu edecek. Bu konuda kendime ve ekibime güvenim sonsuz” dedi.


Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)