Şişe sudan çıkan şok etti! Aman Dikkat!...

Kayseri’de bir marketin müşterisine sattığı, 0,5 litrelik ünlü bir markaya ait su şişesinin içinden çıkan büyük demir parçası şaşırttı. Market işletmecisi Tekin Aksoy, “Bu suyu ilk müşterimiz gördü. Biz koliyle verdik müşteriye ve geri getirdi. Müşterimiz getirdiği zaman gördük ve şok olduk. Doğal olarak genel merkezi ile hemen iletişime geçtik” dedi....

Su yerine, kazık içiyoruz!

Kayseri’de bir marketin müşterisine sattığı, 0,5 litrelik ünlü bir markaya ait su şişesinin içinden çıkan büyük demir parçası şaşırttı. Market işletmecisi Tekin Aksoy, “Bu suyu ilk müşterimiz gördü. Biz koliyle verdik müşteriye ve geri getirdi. Müşterimiz getirdiği zaman gördük ve şok olduk. Doğal olarak genel merkezi ile hemen iletişime geçtik” dedi.

Merkez Kocasinan İlçesine bağlı Yıldızevler Mahallesi, 317. Sokakta bulunan Yıldızevler Market işletmecisi Tekin Aksoy müşterisine bir koli su sattı. Ardından müşteri suyun içinde büyük demir parçasını görünce tekrar markete gelerek iade etti.

0,5 litrelik ünlü bir marka Aytaç Akyudum’a ait su şişesinin içinden çıkan demir parçasını gören market işletmecisi Aksoy, “30 yıla yakındır ben bu işi yapıyorum. 1 buçuk yıldan fazladır da Kayseri’de faaliyet gösteriyoruz. Kayseri’nin elit bir yerinde faaliyet gösteriyoruz. Elimde gördüğünüz Aytaç Akyudum suyu müşterimize koli olarak sattık ve iade olarak getirdiler. İçinde bunu bulduk. Bu suyu ilk müşterimiz gördü. Biz koliyle verdik müşteriye ve geri getirdi müşterimiz. Müşterimiz getirdiği zaman gördük ve şok olduk. Doğal olarak genel merkezi ile hemen iletişime geçtik” şeklinde konuştu.

“ÖZÜR OLARAK 20-30 KOLİ SU VERELİM DEDİLER”

Durumu Aytaç fabrikasının genel merkezi ile paylaştıklarını ifade eden Aksoy, “Genel merkez bize Kayseri’den bir yetkilinin yönlendirileceğini söylediler. Gelen yetkili bizle görüştüğünde bize özür olarak 20-30 koli su verelim diye teklif ettiler. Bizim müşteri kaybettiğimizi, onların bir marka olduğunu ve Türkiye’de tanındığını söylediğimiz halde bize mahkeme yolunu gösterdiler. Gerekli bütün işlemlerinde yapılmasını istiyoruz, bu iş sonuçlanıncaya kadar peşini bırakmayacağız” dedi.

YETKİLİLER DUYARSIZ DAVRANMIŞ

Market işletmecisi Tekin Aksoy olayla ilgili, “Böyle bir markada, gördüğünüz gibi koskocaman bir demir parçası ve alt tarafı da paslı. Üretim tarihi de takriben bir hafta. Daha sonra Kayseri’de fabrika müdürü olduğunu öğrendiğimiz Osman adında bir arkadaşın bu kadar duyarsız davranmasına, merkez yetkililerinin de bu kadar duyarsız davranmasına şaşırdık. Bizim burada maddi ve manevi kaybımız var. Biz hiçbir şey talep etmezken onlar bize rüşvet gibi 20-30 koli su teklif ediyorlar” ifadelerini kullandı.

Deniz Postası


Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)