Ülkü Ocakları Kayseri İl Başkanı Volkan Çolak: Kutlu Devletimizi Hainlere Bırakmayacağız

Ülkü Ocakları Kayseri İl Başkanı Volkan Çolak, 15 Temmuz hain darbe girişiminin 2. Yıldönümü münasebetiyle bir açıklama yaparak Ülkücü Hareketin her dönem Türk Devleti’ni tehdit edecek unsurlara karşı tetikte olduğunu ifade etti.

Volkan Çolak: Ülkücü Hareket her dönem Türk Devleti’ni tehdit edecek unsurlara karşı tetiktedir.

Türk Milleti’nin 15 Temmuz 2016 tarihinde, FETÖ ve onun kamuya sızmış teröristleri tarafından büyük bir saldırıya muhatap olduğunu belirten Ülkü Ocakları Kayseri İl Başkanı Volkan Çolak, “Aziz milletimiz FETÖ ve onun uşaklarının devletimiz üzerinde kurmak istediği tahakküme müsaade etmemiş, bu uğurda 250 şehit ve binlerce gazi vermiştir. Gururla belirtmek isterim ki Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin müthiş öngörüsüyle yıllar öncesinden uyardığı bu tehdide karşı, bu devletin sigortası olan Ülkücüler daha ilk anda meydanlar ve caddeler boşken sokağa dökülmüş, darbeci hainlere karşı gelmiştir. 

Volkan Çolak: Kutlu Devletimizi Hainlere Bırakmayacağız

Volkan Çolak: Kutlu Devletimizi Hainlere Bırakmayacağız

Stratejik önem içeren noktalarda hainlere geçit vermeyen kahraman ülküdaşlarımız, daha sonra milletimizin de desteğiyle bu vatansızları bozguna uğratmıştır. Bir kez daha görülmüştür ki Ülkücü Hareket bu devleti 3-5 haine bırakmayacak, bu uğurda serden geçecek kadar kararlıdır. 

Devletimizin bekasının tehdit altında olduğu her dönemde ülkücüler canı pahasına mücadele etmiştir, bundan sonra da etmeye devam edecektir. Tarih aklı başında her kişi için ibret vesikasıdır. Türk tarihi de bizleri tecrübesiz kılmayacak kadar tarihi olayları içerisinde barındırmaktadır. 

Hak dinimiz İslam’ı kullanarak, gerçek yüzünü gizleyen bu terör örgütü resmi kurumlara kadar sızmış, devlet yapımızı tehdit ortadan kaldırmaya teşebbüs etmiştir. Milletimiz derin acılar yaşayarak bu tür örgütlere müsamaha edilmemesi gerektiğini öğrenmiştir. 

Türk Milleti’nin hiçbir güç karşısında boyun eğmeyeceğini yinelerken 15 Temmuz hain darbe girişiminin 2. Yıldönümünde aziz şehitlerimi rahmetle anıyor, gazilerimize tekrar geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.” açıklamasını yaptı

Canligaste.com.tr


Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)